top of page

Paslaugos

Šildymo, vėdinimo, vandentiekio sprendimai - konsultuojame, įrengiame, aptarnaujame

Geoterminis šildymas, šildymo įrengimas geotermas

Šildymo sistemos įrengimas

Labai svarbu teisingai parinkti tinkamą šildymo sistemą jūsų namams. Siekiant atsirinkti idealiai tinkantį šildymo būdą, būtina įvertinti visas kiekvieno tipo ypatybes. UAB "Energo sprendimai" gali jums padėti renkantis tinkamiausią ir optimaliausią šildymo sistemą.

Projektuojame, diegiame ir prižiūrime šias šildymo sistemas:

  • Geoterminis šildymas. Ši šildymo sistema pasižymi itin mažais eksploataciniais kaštais, galimybe ne tik didinti, bet ir mažinti patalpos temperatūrą, bei ruošti karštą vandenį. Be to, ji gali būti valdoma išmaniaisiais įrenginiais. Geoterminis šildymo būdas – ekologiškas, nes jam naudojamas atsinaujinantis šaltinis.

  • Šildymo sistema oras-vanduo. Šios šilumos sistemos efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo lauko oro temperatūros: kuo ji aukštesnė, tuo pigesne energija aprūpinami namai. Naudojant oras - vanduo siurblius taip pat galima ne tik šildyti, bet ir vėsinti patalpas visus metus, ruošti karštą vandenį.

  • Šildymo sistema oras-oras yra mažiau inertiška, todėl ir patalpų oras sušyla daug greičiau negu šildant jas kitomis siurblių sistemomis. Greičiau sušylantis patalpų oras reikalauja mažiau energijos resursų, todėl oras-oras siurbliai vienas ekonomiškiausių sprendimų namų oro šildymui.

UAB „Energo sprendimai" padeda rengti projektus, kuriuos įgyvendinus sumažėja neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkos orui ir užtikrinamas įgyvendinto projekto tęstinis aplinkos oro apsaugos efektas. Plačiau apie tai ČIA.

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės konsultacijos, patarsime ir padėsime surasti geriausią sprendimą renkantis jūsų namo šildymo sistemą.

Vėdinimo sistemos įrengimas

Šiuolaikinė vėdinimo sistemą yra užtikrintas būdas sukurti sveiką mikroklimatą aplinkoje, kurioje praleidžiame didžiausią dienos dalį. Vėdinimo sistemą sudaro automatika, rekuperatorius, šilumokaitis, filtrai, ortakiai. Vėdinimo sistema projektuojama kartu su visomis inžinerinėmis sistemomis. Tiekiamo oro kiekis skaičiuojamas pagal oro užterštumą, patalpos dydį ir žmonių, kurie naudosis patalpa, skaičių. Labai svarbu yra tinkamai parinkti rekuperatorių. Vieno sprendimo, tinkamo visiems nėra. Svarbiausia, teisingai nustatyti rekuperatoriaus galingumą.

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės konsultacijos, patarsime ir padėsime surasti geriausią sprendimą renkantis jūsų namo vėdinimo sistemą.

rekuperatorius, rekuperatoriaus įrengimas
vandentiekio įvedimas

Vandentiekio ir nuotekų sistemos įrengimas

Vandentiekio sistema turi būti suprojektuota taip, kad būtų išvengta vandens neefektyvaus ir neracionalaus vartojimo, pernelyg didelio vandens greičio, oro kaupimosi, kalkėjimo, korozijos ir irimo. Projektuojame ir montuojame vandentiekio bei nuotekų tinklus, lietaus ir buitinių atliekų nuvedimo sistemas, įrengiame karšto ir šalto vandentiekio tinklus pastatų viduje, atliekame kitus reikiamus darbus. Vandentiekio projektavimas vykdomas pagal individualius kliento pageidavimus, pasiūlant jam pačius geriausius sprendimus.

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės konsultacijos, patarsime ir padėsime surasti geriausią sprendimą renkantis jūsų namo vandentiekio ir nuotekų sistemą.

Kontatai
bottom of page